Продавець Производитель биокаминов TM Gloss Fire розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
3 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Биокамины Gloss Fire
+380 (50) 418-60-75Отдел продаж
+380 (73) 002-56-55Отдел продаж
+380 (67) 573-49-75Отдел продаж
Додати відгук

Які документи дають гарантії високої якості біокамінів?

Які документи дають гарантії високої якості біокамінів?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Законом України передбачено обов'язкову наявність технічних регламентів – документа, в якому описують особливості виробу і технологічного процесу його виготовлення. При цьому виробник може спиратися на розроблені вимоги ГОСТ або ДСТУ, але сама наявність документа є строго обов'язковим.

Технічні умови на біокамін Gloss Fire

Сертифікат на камін біокамін

Кожен покупець має право цікавитися, на підставі яких документів компанія виробляє той чи інший товар і які технічні документи регулюють якість виробництва і Вашу безпеку, особливо, якщо мова йде про біокамінах.

Стрімкі темпи розвитку технічного прогресу призводять до того, що стандарти якості не завжди встигають за новими технологіями: багато компаній, які впроваджують на ринок новий продукт змушені самостійно розробляти стандарти і розробляти технічну базу «з нуля». Нові зразки можуть істотно відрізнятися за своїм характеристикам і технічним можливостям від попередніх моделей, тому вже існуючі вимогам ГОСТ або ДСТУ виявляються просто неактуальними.

Компанія Gloss Fire виробляє біокаміни спираючись на ТУ, які офіційно зареєстровані і узгоджені. Оскільки в ТУ описуються технологічні особливості і порядок виробництва, це закрита інформація, захищена авторським правом і правом ексклюзивного використання цих ТУ у виробничих масштабах.

Патент на біокамін під номером 127374

Патент на біокамін Gloss Fire

Патент закріплює право на авторство розробки і подальше використання з комерційними цілями. Цей документ офіційно реєструє і описує основні особливості і характеристики винаходу, що дає право на випуск як експериментальних, так і промислових зразків.

Компанія Gloss Fire випускає біокаміни, спираючись на зареєстрований патент: наша продукція – плоди власних розробок, що втілюють новітні технології та інноваційний підхід в обладнанні побутових камінів. Ми постійно розвиваємося, вивчаємо останні досягнення технологій в нашій галузі і застосовуємо у своїй продукції, щоб кожен клієнт міг скористатися кращим, що існує сьогодні у світі біокамінів.

Патент на корисну модель «Біокамін» зареєстрований нашою компанією в 2018 р. Під номером 127374.

Торгова марка TM Gloss Fire

Торгова марка Gloss Fire на біокамін

Кожен поважаючий себе производитесь робить свій бренд упізнаваним. Значну роль у цьому відіграють графічні зображення на самому товарі або упаковці – торгові марки, емблеми та знаки, які допомагають покупцям відрізняти продукцію одного виробника від інших виробників аналогічного товару. Торговельна марка реєструється офіційно і закріплює за компанією право використовувати певну сукупність графічних зображень на своєму продукті, які можуть включати текст, зображення, абстрактні лінії і тому подібне.

На жаль, в Україні багато виробники стикаються з нечесною конкуренцією: випускаючи на ринок якісну продукцію, яка швидко знаходить свою аудиторію, потрібно бути готовим до появи клонів-підробок, які намагаються зовні скопіювати товар при абсолютно іншій якості виробів, які відрізняються в гірший бік.

Реєстрація торгової марки дозволяє убезпечити себе від нечесних конкурентів, оскільки закріплює за Вашою компанією право на використання тих або інших графічних позначень на продукції. Крім того, це важливий крок у розвитку компанії, її популярності і впізнаваності серед широкого кола споживачів.

Державний нагляд

Державний нагляд

Після того, як складені Технічні умови, їх направляють у державні служби, які повинні схвалити або внести корективи в складений документ. Ми на шляху до випуску біокамінів були зобов'язані пройти перевірки в декількох інстанціях: отримати епідеміологічний висновок і схвалення в департаменті пожежної безпеки.

Звернення в службу пожежної безпеки є обов'язковим для ТУ складених для будь-яких побутових приладів, які можуть стати причиною загоряння, про що написано в Кодексі цивільної безпеки.

Наші ТУ на випуск біокамінів були схвалені вищеназваним департаментом без зауважень і уточнень.

Висновок СЕС

Висновок СЕС на біокамін Gloss Fire

Гігієнічний сертифікат, який видають в сан станції, є гарантією того, що ввозиться або виготовляється продукт безпечний і відповідає стандартам СЕС. Такий висновок підтверджує, що вироби можна безпечно експлуатувати.

Згідно з українським законодавством, під час реєстрації ТУ в обов'язковому порядку видається висновок СЕС (гігієнічний сертифікат).

По справі наших камінів і складених до них ТУ була проведена професійна експертиза, в ході якої підтвердили, що біокаміни цілком відповідають стандартам України та не становлять загрози життю або здоров'ю людини, про що є відповідні записи в реєстрі.

Висновок МОЗ на камін Gloss Fire

Висновок МОЗ на біокамін Gloss Fire

Документ про санітарний відповідно видає МОЗ. Видане висновок є офіційним підтвердженням того, що випускається або ввозиться на територію країни товар є безпечним, відповідає стандартам і не є загрозою для санітарно благополучної обстановки.

Схвалення в Університеті цивільного захисту населення

Схвалення в Університеті цивільного захисту населення

Складені ТУ були направлені в вищеназваний Університет на погодження. Ми отримали низку побажань, які були оперативно впроваджені в текст ТУ, що зробило їх на 100% відповідають всім вимогам щодо безпеки та якісними показниками. Після схвалення в цій інстанції, документи направили в управління пожежною безпекою.

Погодження у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

Погодження у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

 

На наступному етапі ми звернулися в вищезгадане Міністерство для узгодження, у відповідь на що отримали Відмовний лист УкрСЕПРО. Це документ, який офіційно підтверджує, що продукт (в даному випадку – газові побутові каміни) не підлягають обов'язковій сертифікації в нашій країні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відсутність обов'язкової сертифікації не дає права безконтрольно розробляти і виробляти прилади, які несуть в собі потенційну загрозу виникнення пожежі. Вище ми перелічили і описали документи та інстанції, в які ми зверталися для погодження і отримання офіційного дозволу на випуск біокамінів, виготовлених за власною технологією. Саме ця документація є запорукою того, що Ви купуєте якісний, надійний і безпечний продукт, що за умови правильної експлуатації прослужить Вам довгі роки.

Таким чином, біокаміни не підлягають сертифікації в Україні та відповідальність за дотримання стандартів якості цілком лягає на плечі виробника. Щоб убезпечити себе від неякісної продукції і несумлінних виробників, перед покупкою уважно вивчайте документацію, яку можуть надати продавці, а також саму компанію.

 

Ми пропонуємо сучасний якісний продукт, в якому успішно застосовуються новітні досягнення в сфері біокамінів і дотримуються всі норми і документація на виготовлення даного товару.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner